Dziś jest:
Poniedziałek, 20 września 2021

'Nie bój się. Nie masz powodu, żeby się bać. Nie zamierzamy was skrzywdzić. Chcemy przeprowadzić tylko kilka testów. Kiedy je skończymy, odprowadzimy cię z Barneyem do waszego samochodu. Wkrótce będziecie z powrotem w drodze do domu.'
Słowa, który powiedziała jedna z obcych istot podczas CE III z UFO Betty i Barneya Hillów 19 września 1961 roku

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CIĄG DALSZY DYSKUSJI O CENTURII NOSTRADAMUSA
Śr, 29 sty 2014 05:20 | komentarze: brak czytany: 2568x

Mamy kontynuację tematu słynnej centrurii Nostradamusa. Jasnowidz napisał ją w sposób, który intryguje do dziś. Po publikacji wyliczeń jednego z czytelników i podejrzeń, że Nostradamusowi mogło chodzić o Władimira Putina (!) mam ciąg dalszy informacji w tej sprawie. 

 

From: [...]
Sent: Tuesday, January 28, 2014 9:50 AM
To: Nautilus >
Subject:

 

Witam całą załogę Nautilusa.

 

Czytając art. "Czy 11 września 2014 roku zacznie się III wojna światowa?" doszłam do wniosku, że sny, które miałam z Putinem mogą właśnie  tego dotyczyć. Wcześniej sądziłam, ale  po fakcie, że dotyczyły ataków terrorystycznych w Rosji. I kolejne dwa sny mogą mieć związek z tym co może nastąpić?

Sen I.

Wyszłam ze swojego mieszkania. Wokół były usypane zwały ziemi i gruzu z budynków mieszkalnych tworzących górki i pagórki. Zobaczyłam Putina uciekającego przed ścigającymi go ludźmi.  Żal mi się go zrobiło i chciałam mu pomóc w ukryciu się.

W tym śnie był zwyczajnym człowiekiem, nie zachowywał się jak carewicz, ale dokładnie tego snu nie pamiętam. Niestety nie  pamiętam też gdzie go zapisałam. Ale może sobie przypomnę. Ten sen miałam tak jakoś chyba jesienią ubiegłego roku.

 

Sen II (kilka dni po ostatnim zamachu terrorystycznym w Rosji i też nie pamiętam gdzie go zapisałam). 

Jestem w jakiejś ogromnej sali. W tej sali jest parę osób rozproszonych po całej tej sali. Putin stoi na przeciwko mnie  po środku tej sali ale bliżej ściany i tańczy. To znaczy był przechylony do przodu i wywijał  rytmicznie nogami i rękoma na boki. Ja nazwałam to, że tańczył czardasza. Nie wiem dlaczego. Muzyki nie słyszałam. Ochroniarze Putina stali gdzieś z boku.

 

Kolejne dwa dziwne sny. 

Sen III

Mianowicie śniło mi się, że wyszłam z dawną sąsiadką na ulicę. Zobaczyłam nad miastem gęste czarne chmury, które rozchodząc się po niebie tworzyły jak by ciemny czarny prawie gładki dach. Zobaczyłam w małym odcinku jak kolejna gęsta mocno kłębiasta chmura przysłania jak by resztki nie osłoniętego nieba. Po czym i ta chmura kiedy już zasłoniła całkowicie niebo i połączyła się z pozostałymi chmurami wygładziła się tworząc jednolitą prawie gładką warstwę "dachu" nad miastem.

 

A z 21 na 22 stycznia 2014 r przyśnił mi się nasz Premier Donald Tusk.

Sen IV.

Idę schodami na piętro budynku szkolnego. Kiedy jestem już na korytarzu tej szkoły widzę przechodzących tym korytarzem kilka osób. Korytarzem tym szedł samotnie D.Tusk. Jakaś kobieta mocno zdenerwowana krzyczy na D.Tuska, że jest oszustem. Podeszłam do D.Tuska i również zaczęłam krzyczeć na niego. Pan Tusk nie próbował nawet się tłumaczyć. W ogóle nic się nie odezwał.

 

Kochana Załogo Nautilusa, sami oceńcie. Być może jest coś na rzeczy, i te moje sny mają związek do tych zdarzeń o których piszą autorzy maili.

--

Sny dot. Putina miałam nie po atakach terrorystycznych, ale tak na kilka dni przed. Dlatego sądziłam, że dotyczą tychże zamachów.

Pozdrawiam serdecznie [...]

p.s.


 

 

From: [...]
Sent: Tuesday, January 28, 2014 10:48 PM
To: 'Fundacja Nautilus'
Subject: RE: Data wybuchu III Wojny Światowej; Centuria 10 Czterowiersz 72, rozszyfrowanie słowa: d'Angolmois

 

Przesyłam moje przemyślenia dotyczące wspomnianej centurii, trochę długie, proszę przeczytać szczególnie ostatnią część.

Pozdrawiam,

Robert [...]

 

 

Stare Czasy odchodzą, nadchodzą Nowe...

 

Centuria 10 Czterowiersz 72

W roku 1999 w ósmym miesiącu
zaćmienie spowoduje nadejście nowych czasów:
Wskrzesi wielkiego władcę, który przez 6 lat i 109 miesięcy
tocząc wojny będzie rządził nieprzerwanie.

 

Co ciekawe, Nostradamus w tym czterowierszu nie wspomina o wybuchu III Wojny Światowej. Nie wspomina też o upadku czy pokonaniu wspomnianego władcy (Putina). Czyli nie to jest meritum sprawy. Daje nam wskazówki, kiedy nadejdą nowe czasy i jak mamy ten czas rozpoznać - i to jest istotą tego przekazu! Co ciekawe wskazówka jest napisana w taki sposób, aby dała się rozszyfrować dopiero po jej zakończeniu lub też pod koniec tego czasu. Zresztą sam Nostradamus informował, że nie uda się poprawnie odczytać wszystkich czterowierszy przed końcem roku 2012. Wskazówka ta moim zdaniem pokazuje nam okno czasu przejściowego, tj. stary system będzie trwał do końca panowania wspomnianego władcy (wrzesień 2014), ale nowy system zacznie się tworzyć od momentu zaćmienia Słońca (sierpień 1999). Można powiedzieć że przez 15 lat Stary i Nowy Czas będą funkcjonowały "na zakładkę" i ucierały się.

 

Najważniejszą konkluzją tego czterowiersza jest to, że:

 

NOSTRADAMUS WSKAZUJE NAM OKNO CZASU
KIEDY KOŃCZYĆ SIĘ BEDZIE STARY SYSTEM WARTOŚCI
I RODZIĆ SIĘ BĘDZIE NOWY,
CZAS W KTÓRYM CAŁKOWICIE ZMIENI SIĘ
NASZA ŚWIADOMOŚĆ,
JAK POSTRZEGAMY SAMYCH SIEBIE
I OTACZAJĄCY NAS ŚWIAT.

 

Nie potrafimy powiedzieć, jak będą wyglądały nowe czasy, ale...

 

(do czterowiersza, władcy i 3WŚ wrócę na koniec, ale najpierw spróbujmy odpowiedzieć sobie na czym będzie polegać zmiana i jaki sposób mamy szansę o ile to możliwe w miarę bezboleśnie dotrwać do Nowego Czasu)

________________________________________

 

Klepsydra, czyli: Stary Czas, Nowy Czasy

 

Możemy jednak wyodrębnić wspólne cechy starych czasów i nowego czasu. Cechy te odnoszą się do najefektywniejszego (nie mylić z rozwiązaniem najlepszym dla ogółu społeczeństwa) sposobu osiągania wartości typowych dla danego czasu. Stary czas opiera się na materializmie, a nowy czas będzie opierać się na wartościach niematerialnych i duchowych (no chyba że wrócimy do epoki kamienia łupanego). Proszę zwrócić uwagę na to, że do końca XX wieku najbardziej efektywnym sposobem pozyskania wartości materialnych była walka w szerokim tego słowa rozumieniu: począwszy od konkurencyjności, a skończywszy na wojnie. W XXI wieku najbardziej efektywnym sposobem pozyskiwania wartości niematerialnych i duchowych jest współpraca w szerokim tego słowa rozumieniu. Mamy zatem zwrot o 180 stopni! A zatem stare metody stosowane obecnie nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Dowieść możemy tego bardzo prosto: do XX wieku wszystkie kraje, które były zaangażowane w walkę - tzn. agresorzy - odnosili korzyści materialne w dłuższym okresie czasu, nawet jeżeli czasami przegrywali wojny. Daleko nie musimy szukać: np. Niemcy, Japonia, pomimo przegrania II Wojny Światowej stali się później potęgami gospodarczymi. Inaczej ma się sprawa związana z wojnami toczonymi już w XXI wieku, żadne państwo toczące wojny i odnoszące zwycięstwa nie odniosły przy tym istotnych korzyści materialnych.

 

Kolejną cechą wspólną starych czasów, wynikającą z metod "walki" są emocje, które wywołują. Dodam, że pierwotne emocje są tylko dwie: miłość i strach, a wszystkie pozostałem są ich pochodnymi. Metody walki zawsze wzbudzają nieporównywalnie dużo bardziej emocje pochodne od strachu niż od miłości. Stąd też absurd myślenia typu: "będziemy walczyć o pokój". Pokój można tworzyć i poszerzać, ale nie da się tego skutecznie zrealizować metodami walki. Natomiast cechą wspólną nowych czasów jest wiedza i zrozumienie. I chodzi tutaj zarówno o otaczającą nas rzeczywistość, ale i o poznanie i zrozumienie siebie nawzajem. Jest to o tyle ważne, że niewiedza i niezrozumienie wywołują emocje pochodne strachu, a wiedza i zrozumienie wywołują emocje będące pochodną miłości.

 

Z dwóch powyższych cech czasów wynika kolejna. Rezultatem metod walki i emocji będących pochodną strachu jest nieuporządkowanie, postępujący chaos, rozkład, zatrzymanie lub wręcz cofanie w rozwoju. Natomiast rezultatem metod współpracy w połączeniu z wiedzą i zrozumieniem jest rozszerzające się uporządkowanie, komplementarna jednolitość pomimo różnorodności, wzrastające odczuwanie więzi i miłości.

 

Podsumowując:

Stary Czas:

    metody walki -> emocje pochodne strachu -> chaos, zatrzymanie lub cofanie w rozwoju

Nowy Czas:

    metody współpracy -> wiedza, zrozumienie -> komplementarna jedność różnorodności, miłość

 

Zmiany niewątpliwie będą trudne i będzie odczuwalny opór i tarcia - tak jak starcie wyżu i niżu, które może skutkować silnymi zawirowaniami czy burzami. Zatem zmiany jakie nas czekają to:

 

Metody walki -> metody współpracy

To chyba najtrudniejsza zmiana i najsilniejszy opór czy wręcz walka o utrzymanie status quo. Zmiana ta będzie oznaczała np. marginalizację wojska w rozumieniu siłowym na rzecz służby społeczeństwu; odejście od ciągłego wzrostu wolumenu i konkurencyjności w biznesie na rzecz równomierności dystrybucji i współpracy.

 

Emocje pochodne strachu -> wiedza, zrozumienie

Zmiana będzie trudna do zaakceptowania. Media są zainteresowane ciągłym wzbudzaniem emocji a nie przekazywaniem wiedzy. Najbardziej prawdopodobną drogą osiągnięcia wiedzy i zrozumienia wydaje się być rezultat przesytu form medialnych z ograniczoną treścią lub wręcz jej pozbawioną. Ukryte mechanizmy bankowości staną się zrozumiałe i finanse nie będą mogły opierać się dłużej na długu i spekulacji, w rezultacie tego pieniądz stanie się jedynie narzędziem a nie celem.

 

Chaos, zatrzymanie w rozwoju -> komplementarna jedność różnorodności, miłość

Choć to wydaje się być rezultatem poprzednich i od nich zależeć, to jest to zmiana może nie najłatwiejsza dla jedności, ale będzie katalizatorem zmian. Cicha rewolucja, która toczy się w umysłach ludzi, na razie słabo dostrzegana, ale po przekroczeniu masy krytycznej uzyska efekt kuli śnieżnej. Ludzie poczują, że rozpadają się na tysiąc kawałków i zaczną szukać skutecznych sposobów radzenia sobie z nową sytuacją, akceptowania świata takim, jakim jest, a nie takim, jaki chcieliby żeby był . Zmianę paradygmatu zapoczątkuje osamotnienie i znudzenie jednostki...

 

Sposób przeciśnięcia się na drugą stronę Klepsydry: Brak zainteresowania

 

Tym co zakończy definitywnie Stary Czas, będzie brak zainteresowania dotychczasowym stylem życia: wyścigiem szczurów, zdobywaniem medali i laurek, realizowaniem cudzych planów i rozkazów. Dokładnie tak! Nie walka ze starym systemem, ale brak zainteresowania nim. Kiedy z czymś walczymy, to skupiamy na tym swoją uwagę i przedłużamy trwanie tego - podobnie jak myśląc o czymś nie możemy równocześnie zapomnieć o tym: podsycana myśl trwa tak długo, jak długo jest podsycana. Tak na prawdę brak zainteresowania to jedyna i skuteczna "broń" przy pomocy której zmienimy rzeczywistość, a z którą dotychczasowe systemy władzy, finansów, mediów nie są w stanie walczyć, ponieważ "broń" ta jest niematerialna, jest tylko w naszych umysłach i przez to nie mogą jej nam odebrać!

 

Militarne zapędy będą wygasać z powodu coraz większego braku zainteresowania decydentów wojskowych konfrontacjami i stawianiem spraw na ostrzu noża, ilość aktywnych radykałów będzie się zmniejszać, bo nie będą znajdywali zrozumienia i poparcia dla swoich pomysłów. Bankowość ulegle skurczeniu i przeobrażeniu z powodu malejącego zainteresowania konsumpcjonizmem i kredytami. Media przygasną z powodu spadającej oglądalności i znudzenia formą bez treści.

(Polityków i partie celowo pominąłem, z czasem nie będziemy ich potrzebować, po prostu przestaną nas interesować manipulacje, bzdury i podziały bez których nie potrafią funkcjonować, a których nie będziemy potrzebować i które będą utrudniać zmiany na lepsze. Zastąpią ich wybitni ludzie, którzy będą mieli coś sensownego do zaoferowania społeczeństwu.)

 

Po drugiej stronie Klepsydry

 

Po przeciśnięciu się na druga stronę raczej nie należy spodziewać się luzu, wakacji. Czeka nas wielkie sprzątanie. Pracy będzie bardzo dużo, ale za to będziemy pracować bo będziemy tego chcieli a nie dlatego, że trzeba i do tego będziemy żyć spokojniej. Trzeba będzie uporządkować ten cały bałagan i uprościć maksymalnie wszystko wokoło, aby żyło nam się lepiej, prościej, spokojniej. Posprzątanie będzie wymagało większego wysiłku i kreatywności, ale dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie w czym będzie mógł się sprawdzić. W wyniku zmian prawdopodobnie nie będzie emerytur (i ubezpieczycieli), każdy otrzyma stałe minimum potrzebne do skromnej, ale wystarczającej egzystencji. Dodatkowe środki będziemy musieli sami sobie wypracować, choć towary będą tanie i zarobki będą w większości nie duże (w porównaniu do obecnych kominów). Na dodatkowe środki będą mogli liczyć tylko ciężko chorzy, którzy nie są w stanie pracować (tak oto wygląda najprostsze możliwe rozwiązanie i jednocześnie najtańsze w utrzymaniu bez zbędnej armii urzędników). Ludziom będzie zależało aby być przydatnym, stworzyć coś przydatnego innym ludziom, ale nie będzie potrzeby gromadzenia więcej niż jest potrzebne do normalnego funkcjonowania, nie będzie potrzeby nadmiernego bogacenia się, ponieważ pieniądz będzie traktowany jako narzędzie a nie dobro.

________________________________________

 

(Trochę o dualności przepowiedni)

 

W Piśmie Świętym, a także w wielu różnych źródłach przepowiednie dotyczące Apokalipsy, a więc końca Starego Czasu i początku Nowego Czasu podane są w wersji dualnej: jeden wariant podany jest w wersji optymistycznej, gdy ludzie zmienią się na lepsze i pesymistycznej, gdy pozostaną tacy, jacy są. Analizując wiele przepowiedni, możemy stwierdzić z całą pewnością, że nie sprawdzają ani wersje najbardziej pesymistyczne, ani też najbardziej optymistyczne. Idziemy drogą pomiędzy, może nawet odrobinę bliżej wersji optymistycznej. Powód do dumy to nie jest, ale widać przynajmniej na razie dajemy radę choć trochę zmieniać się na lepsze. Zatem jest to bardzo ważne potwierdzenie, że przepowiednie nie mówią o tym, że coś bezwzględnie musi się wydarzyć, ale jak sam pisał Nostradamus, mają być ku przestrodze. Zmieniając samych siebie, zmieniamy warianty/wersje przyszłych wydarzeń.

 

(Teraz wrócę do czterowiersza, władcy i 3WŚ)

 

Tutaj możemy przeczytać ciekawą wizję przyszłych wydarzeń. Mając na uwadze powyższą dualność nie oczekujmy, że to musi się wydarzyć, choć może - to może być jeden z wariantów przyszłości:

 

CZY UKRAINĘ CZEKA KATASTROFA? NIEZWYKŁY SEN CZYTELNIKA SERWISU
http://nautilus.org.pl/?p=21pietro&id=85


Cytat:
"...
W nocy któregoś z ostatnich dni lipca Rosjanie zajmują Wschodnie tereny Ukrainy od Harkowa aż po Odessę i Krym.

NATO wydaje oficjalne ultimatum do końca sierpnia Rosja ma wycofać się z Ukrainy Rosja odpowiada groźbami nuklearnego ataku. NATO ulega - prawie cała Ukraina zostaje wcielona do Rosji ale ludność bardzo zaciekle prowadzi partyzantkę wobec okupanta.

Sprawa wydaje się przegrana NATO na arenie światowej gnie się przed Rosją. Panują w wielu krajach anty natowskie poglądy.

14 września okazuje się, że to tylko przykrywka. NATO dokonuje ataku atomowego na cele rosyjskie. Armię Niemiecka, Polska, Rumuńska, Włoska wkraczają na Ukrainę. Trwa ostrzał Krymu z Morza i naloty na cele rosyjskie.
..."

Odniosę tę wizję do poniższego czterowiersza:

 

Centuria 10 Czterowiersz 72

W roku 1999 w ósmym (siódmym wg kalendarza juliańskiego) miesiącu
zaćmienie spowoduje nadejście nowych czasów:
Wskrzesi wielkiego władcę, który przez 6 lat i 109 miesięcy
tocząc wojny będzie rządził nieprzerwanie.

 

Otóż w tak ważnym czterowierszu dotyczącym okna czasu, ale odnoszącym się do wielkiego władcy (Putin) w celu precyzyjnego wskazania czasu nie ma żadnej wzmianki o wybuchu wielkiej wojny (czy też III Wojny Światowej). Zamiast tego Nostradamus lakonicznie wspomina o wojnach (okresie wojen) bez wskazania konkretnej. Nie wspomina też o powodzie zakończenia rządów przez wielkiego władcę (wrócę do tego trochę później).

 

Jak wcześniej napisałem przepowiednie/wizje są ostrzeżeniem a nie przyszłym faktem. Jeżeli przyjrzymy się z tej perspektywy treści tego snu-wizji z sylwestra 2013/1014, to nasuwa się pytanie dlaczego teraz a nie wcześniej. Dodajmy to pytanie 'dlaczego teraz' czas rozkodowania w centurii słowa d'Angolmois (http://nautilus.org.pl/?p=21pietro&id=93): 2014-01-27. Czy i jakie znaczenie może mieć ten czas rozkodowania ostrzeżenia i jaka dualność z tego wynika?

 

Skoro wydarzenia z wizji są jedną z możliwych wersji - wersją pesymistyczną, uwzględniając ataki atomowe wręcz bardzo pesymistyczną, to znaczy że jest to dość istotne ostrzeżenie. Skoro do tej pory udaje się nam podróżować pomiędzy wersją pesymistyczną a optymistyczną, to powinno nam się udać ponownie, zakładając że wciąż ludzkość stara się (przynajmniej uśredniając) zmienić na lepsze. A więc dana jest nam szansa zmiany tego. Jak zatem tego dokonać?

 

Wojsko w każdym kraju regularnie przygotowuje kilka różniących, prawdopodobnych wersji możliwych sytuacji i wariantów podejmowanych działań. Możemy przyjąć założenie, że wizja ze snu dotyczy jednego z wspólnych (częściowo lub w całości) bardziej prawdopodobnych wariantów dla każdej z potencjalnie uczestniczących stron. Ujawnienie tych planów chociażby w postaci wizji i dat może pokrzyżować plany i zmusić do obrania alternatywnego, w tym wypadku mniej dotkliwego w skutkach wariantu. Możemy przypuszczać, że być może pojawienie się wizji i zrozumienie czterowiersza nastąpiło dopiero teraz, bo gdyby nastąpiło wcześniej, to w wypadku ujawnienia tego - wojska zainteresowanych strony miałyby czas na opracowanie innego równie dotkliwego w skutkach wariantu, a w obecnej sytuacji czasu na działania operacyjne, zgromadzenie danych i opracowanie nowego dopracowanego i skutecznego planu jest prawdopodobnie już za późno. Jeżeli tak, to nagłośnienie tego może zmusić zainteresowane konfliktem strony wojskowe do odejścia od tego fatalnego w skutkach planu i obrania bardziej rozsądnej drogi.

 

Czy uda się odwieść strony od tego tragicznego w skutkach wariantu? Myślę że tak. Otóż w gdyby doszło do konfrontacji atomowej, to z pewnością byłby to tragiczny wg snu-wizji finał wielkiego władcy i tragiczny finał ludzkości. Byłoby to na tyle istotne, że wspomniałby o tym Nostradamus, a przynajmniej inne byłoby zakończenie czterowiersza (możemy tak założyć), a tak nie jest. Zatem możemy z dość dużą dozą prawdopodobieństwa przyjąć, ze wielki władca zakończy panowanie w sposób naturalny. Zważywszy na to, że prezydenturę objął ponownie 4-go marca 2012 r. można przypuszczać, że albo zostanie odsunięty od władzy, co biorąc pod uwagę jego silną pozycję wydaje się być wyjątkowo mało prawdopodobne, albo też odejdzie z tego świata z przyczyn naturalnych...

 

Gdyby jednak nie udało się odwieść od tragicznego wariantu, jeżeli ludzkość nie zmieni się na lepsze i dojdzie do konfliktu atomowego, to może zakończyć panowanie w wyniku kapitulacji i w rezultacie tego odsunięcia od władzy (lub też zginąć w wyniku działan wojennych). Mam nadzieję, że ten wariant nie dojdzie do skutku i wielki władca raczej odejdzie z tego świata w wielkiej chwale (przynajmniej w oczach swojego narodu) niż w poniżeniu po wielkiej klęsce...

 

Biorąc pod uwagę powyższe, chyba nie pozostaje nam nic innego jak ujawnić ludzkości ostrzeżenie tego pesymistycznego wariantu i doprowadzić do obrania przez osoby decyzyjne innej, nie tragicznej dla wszystkich wersji przyszłych wydarzeń. Nie jestem tylko przekonany czy forma w której to przedstawiłem jest do tego celu odpowiednia.
Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.