Dziś jest:
Środa, 20 października 2021

Człowiek jest tajemnicą - z tajemnicy przybywa i w tajemnicę odchodzi.
Maria Dąbrowska

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Na niebie ukazany był Kielich z gwiazd, a na nim JHS, a obok niego...
Sob, 26 paź 2019 04:41 | komentarze: 6 czytany: 3789x

Witam państwa serdecznie , chciałbym nadesłać państwu pewną historię która przydarzyła się mi ( wtedy jako 14 letni chłopiec ) oraz 10-14 innym osób z mojej okolicy. Była to wiosna o ile dobrze pamiętam ( mogę się mylić , ponieważ minęło sporo lat ) , wioska jak to wioska , składała się może z 40 mieszkańców , była godzina wieczorna 18-22;00 coś koło tego a może i nawet później ( rok 1986 lub 1987 ) musiałbym popytać ludzi którzy byli świadkami tego wydarzenia , a więc do rzeczy . Ja z grupką osób siedzimy sobie na dworzu i szykujemy się do wyjśćia ( nie pamiętam już gdzie , ale gdzieś mieliśmy iść ) w pewnym momencie słyszę , że ktoś krzyczy 

` Spójrzcie na niebo ` , a więc obróciłem głowę i spojrzałem , to co zobaczyłem pamiętam do dziś , ponieważ takich rzeczy chyba nie da rady zapomnieć. Na niebie ukazany był Kielich z gwiazd a na nim JHS a obok niego Maryja , krzyknęłem na głos do reszty , oni też mogli to zobaczyć , całe zdarzenie trwało hmmm bardzo ciężko mi to ocenić ale był to ułamek sekundy ( maksymalnie 10 sekund ) Opowiadałem tą historię wiele razy ( mało kto wierzy ) ponieważ ciężko jest wierzyć w coś czego się samemu nie doświadczyło , ale ludzie którzy to widzieli wiedzą jak było naprawdę i także wspominają to wydarzenie , pisząc to łzy płyną mi po oczach , ponieważ to co się wtedy wydarzyło śmiało mogę nazwać cudem.
Historia ta jest przesyłana przeze mnie do fundacji Nautilus , możecie ją opublikować na swojej stronie jak i również zostawić wyłacznie dla siebie.
Za wszelkie błędy przepraszam
Pozdrawiam Grzegorz.


/poniżej wiadomość, którą dostaliśmy 25 października 2019/

[...] 6 miesięcy temu miałem okazję obserwować piękną manifestację hmm czego nie wiem sam a było to tak.
Był piękny dzień ciepły słoneczny. Wyglądałem przez okno w pokoju w pewnym momencie poczułem jak by coś mi podświadomie kazało spojrzeć w jedno miejsce na niebie i tak zrobiłem.

Zobaczyłem chyba postać w pierwszej chwili myślałem że to spadochroniarz wyglądało to jak by hamowalo wchodząc do atmosfery rozpięte skrzydła i jak by nogi świeciło blaskiem. Dalej jest jeszcze lepiej czułem że ta postać czeka prowadzi w tym samym miejscu zauważyłem jeszcze 8 takich postaci wszystkie jakby w czasie hamowania miały piękne skrzydła.

Potem zmieniły się w jasne punkty ja czułem w sobie że ta pierwsza postać uczy resztę czułem że są tam kobiety i mężczyźni starsi jedna z tych postaci była troszkę mniej posłuszny odczuwałem że jest najmłodszy robił figlarne ewolucję na niebie jak by się nie słuchał prowadzącego, następnie te postacie tego jestem pewien czułem że to są formy życia i że oni wiedzą że ich widzę. Tworzyli różne ustawienia okrąg, trójkąt. Wydawało mi się że oni są na granicy kosmosu a naszej atmosfery że ustawili się w jednym miejscu a iluzja poruszania się przez nich była spowodowana obrotem ziemi. Zniknęli mi z oczu nie widziałem co dalej robią ale czułem cały sobą ich. Wspaniałe przeżycie. Taka oto piękna manifestacja była mi dana oglądać. Przypominali aniołów takie skrzydła piękny blask cudowne. Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]
Komentarze (6)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 28 paź 2019 01:42 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

Co do tej pierwszej historii to mam teorię co to mogło być...

Myślę, że mogło to być działanie Egregora. Wytłumaczę czym jest Egregor. Otóż jeśli człowiek lub najlepiej grupa ludzi głęboko w coś wierzy, na przykład w jakieś bóstwo to to bóstwo zaczyna istnieć na planie duchowym. Im więcej ludzi i im mocniej w nie wierzy tym jest silniejsze.

I potem może oddziaływać na ludzi którzy w nie wierzą. Przychodzić do nich w snach albo w OBE, tworzyć wokół nich różne cuda.

W praktycznie każdej największej religii świata znajdziesz ludzi którzy spotykają postacie ze swojej religii oraz doświadczają różnych cudów. Dla przykładu w religii katolickiej są to różnego rodzaju objawienia, cudowne uzdrowienia, płaczące figurki i inne. Ktoś mógłby pomyśleć, że to oznacza, że ''ta religia jest prawdziwa!'', ale skoro takie cuda są w każdej religii... To która jest prawdziwa?

Działanie Egregorów jest też powiązane z planami przekonań w OBE. Głęboko wierzący katolik po śmierci... faktycznie trafi do nieba. Spotka Boga i aniołów. Starożytny Grek zobaczy Zeusa, Wiking znajdzie się w Wallhalli, a Egipcjanin spotka Ozyrysa.

Wszystkie te krainy z różnych religii ISTNIEJĄ. W świecie duchowym.

Z czasem człowiek który do nich trafił zorientuje się, że jest coś więcej. Pobędzie jakiś czas w krainie ze swojej religii, a potem odkryje kim tak właściwie jest i że jego religia i niebo to tylko mała kraina w wielkim Wszechświecie i nie jest do końca tym czym myślał, że jest. Wtedy wróci do swojego prawdziwego domu (miejsca w tamtym świecie które jest jego domem, być może jest to coś podobnego jak przekazywał pan Rymuszko jasnowidzowi Jackowskiemu, o czym Jackowski opowiadał w swoich wideblogach). Potem wróci także do cyklu reinkarnacji by rozwijać się dalej poprzez kolejne wcielenia w fizycznych światach.

Wracając do tematu Egregorów - Każda religia jest prawdziwa dla swojego wyznawcy, a mityczne postacie z niej i krainy istnieją. Potwierdzają to relacje ludzi praktykujących tak zwane OOBE (wychodzenia z ciała).

Religia w którą wierzą miliony ludzi od setek lat musi mieć bardzo potężny Egregor. Sądzę, że byłby on w stanie robić takie rzeczy jak to co autor pierwszej historii widział na niebie.

Co do drugiej historii - Możliwe, że gdzieś tam istnieją istoty które stały się protoplastą Aniołów. W sensie, że ludzie je zobaczyli i dorobili do nich swoją mitologię czyniąc je postaciami ze swojej religii.

Sob, 26 paź 2019 16:13 | ocena: -3

John3-16 | Załogant

Jeśli chodzi o dwie opisane wyżej historie, to myślę jednak, że autorzy odstawili przepisane leki, lub biorą zbyt mocne specyfiki. Kielich i aniołowie? Hmmm.... nieźle.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 27 paź 2019 10:03 | ocena: + 4

Sidar6 | Załogant

@John3-16,

Jeżeli ktoś miał możliwość takiej obserwacji i odwagę aby o tym napisać to brawa dla autorów. Sztywno trzymanie się jednego nurtu światełek na niebie i nie wyraźnych zdjęć noli jest płytkie. A obrażanie przez ciebie autorów i nazywanie ich lekomanami lub jeszcze gorzej jest nie na miejscu. To tylko zniechęca innych aby opisywali swoje inne doświadczenie.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 27 paź 2019 11:45 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@Sidar6, Tak zgadzam się się z Tobą w całej rozciągliwości...myślę, że my załoganci powinniśmy trzymać poziom... to nie "pudelek".

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 2 gru 2019 08:40 | brak oceny

John3-16 | Załogant

@Gorki73, no właśnie o to mi chodziło. To nie miejsce na niesprawdzone, byle jakie informacje.

Pon, 2 gru 2019 08:31 | ocena: + 3

John3-16 | Załogant

@Sidar6, zbyt wiele bzdur się tu ukazuje i należy na nie reagować. Jeśli kogoś zniechęcę, to bardzo dobrze. Tym samym zmniejsza się liczba ,,śmieci" zabierających czas fundacji. Uważam, że powinno się tu zamieszczać historie wiarygodne, poparte niezbitymi dowodami, a nie rozmazane zdjęcie ważki, czapli (ufo-bumerang), aplikacji zombie na telefon, czy pisemnych wypocin osób sprawiających wrażenie niezrównoważonych psychicznie. Sorry, ale tak to widzę, by podnieść wiarygodność zdjęć dnia, czy korespondencji. Niech się załoganci obrażają, ale tu chodzi o rzetelność informacji, a nie ,,bo mi się wydaje", lub ,,, wcześniej na zdjęciu tego nie było" Słabe to jest. Pozdrawiam.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 października: [...] Od rana prace porządkowe w Bazie FN.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 18 paź 2021 03:53 | Witam, Coś dzisiaj 13.10.21 godz ok 17:20 latało w Warszawie nad rondem Radosława. Możliwe że dron ale nie widziałem świateł ani śmigieł, coś w kształcie dysku. Przyjechał tramwaj i musiałem pojechać, nie widziałem co było dalej. Pozdrawiam

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

TAJEMNICZE 'COŚ' NAD EDMONTON (KANADA)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.