Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

Nie ma śmierci, gdyż życie duszy trwa wiecznie. To, co nazywamy śmiercią, jest jedynie śmiechem małego dziecka.
/hinduskie/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Sen sprzed lat i... prof. Ambroży Kleks
Śr, 23 wrz 2020 18:54 | komentarze: 3 czytany: 4322x

[...] Dzień dobry, Z ciekawością, ale i wielkim zaskoczeniem oraz zdumieniem przeczytałem historię przesłaną przez czytelniczkę w dniu 21.09.2020 r. i opublikowaną dzisiaj przez FN w dziale XXI Piętro pod tytułem "SEN O BOGU - WIELKIEJ MANDALI".

Ku mojemu zdziwieniu autorka tekstu m.in. napisała, że parę lat temu w jej śnie był obecny prof. Ambroży Kleks i przekazywał jej różne informacje. Otóż ja również miałem wiele lat temu sen, w którym pojawił się prof. Ambroży Kleks w postaci mentora.W tym śnie byłem atakowany przez jakiś zły byt (demona, ducha).


Czułem, że chce on wejść we mnie i przejąć kontrolę nad moim ciałem. We śnie czułem, jak "to coś" cały czas zwiększa presję i stopniowo wdziera się do mojej głowy. Panowałem jeszcze nad swoim ciałem i mogłem podejmować decyzje, ale czułem się coraz cięższy i słabłem. Można to porównać do sytuacji chorej osoby, która czuje jak postępuje choroba, co wiąże się z coraz większym osłabieniem organizmu.

Gdy sytuacja zaczęła robić się dla mnie niebezpieczna byłem akurat z kolegami poza domem (jak to się dawniej mówiło: na dworze/na podwórku). Nagle pojawiła mi się myśl, że na końcu ulicy mieszka Pan Kleks i on mi pomoże. Jednocześnie trochę się zdziwiłem skąd on się tu wziął. Niezależnie od tego moi koledzy również zaproponowali taką opcję działania, tak jakby wszystkim było wiadome, że Pan Kleks jest w stanie mi pomóc. Wszyscy uważali go za mentora, coś w stylu mnicha o wielkiej mądrości.

Poszliśmy pod jego dom. Zadzwoniliśmy do drzwi, a po chwili wyszedł na schody i spojrzał na mnie. Razem z kolegami powiedziałem mu co mi jest i czy coś może zaradzić w tej sytuacji. Wówczas Pan Kleks chwilę się zadumał i rzekł do mnie jedno zdanie cyt."IDŹCIE O WSCHODZIE SŁOŃCA NAD BRZEG MORZA, BO STAMTĄD ZAWSZE IDĄ DOBRE DUSZE". Te słowa wryły mi się w pamięć i mimo, że minęło wiele lat to pamiętam je tak jakbym przed chwilą miał ten sen. Tymczasem we śnie niedaleko było morze więc razem z kolegami poszedłem tuż przed wschodem słońca na plażę.

Choć Pan Kleks nie mówił tego bezpośrednio w słowach to jednak wiedziałem (jakby od niego przekaz telepatyczny), że muszę stanąć na piasku tuż przy linii brzegowej morza, tak aby woda docierała do palców stóp. Ponadto miałem stać wyprostowany w lekkim rozkroku, z rękoma wyciągniętymi na boki, otwartymi dłońmi skierowanymi w stronę morza, wypiętą klatką piersiową, zamkniętymi oczami i twarzą zwróconą w kierunku miejsca, gdzie będzie wschodzić słońce. Ponadto miałem robić głębokie wdechy.

Tak też uczyniłem i w momencie, gdy słońce zaczęło wschodzić poczułem, że od strony morza zaczyna się coś dziać. Choć miałem zamknięte oczy to mimo to "widziałem" jak w coraz większych ilościach tuż nad taflą wody sunęły duchy z morza w stronę lądu. Zdawałem sobie sprawę, że ich ilość się cały czas zwiększa i robi się coraz gęściej. Ja w tym momencie czułem się już bardzo źle z powodu działań złego bytu, który cały czas mnie atakował i już siedział w moim ciele. Czułem, że dobre duchy idące od strony morza co chwila sunął koło mnie, ale w związku z tym, że ulegają zagęszczeniu to zaczynają już mnie muskać po wyciągniętych rękach.

W pewnej chwili poczułem, że następuje bezpośrednie "zderzenie" z jednym z duchów, na którego drodze stałem. Poczułem, jak zaczyna przechodzić przez moje ciało i wypychać zły byt. Zły byt nie był w stanie w żaden sposób stawić mu oporu. W tym momencie w blasku wschodzącego słońca poczułem, że dobry duch przechodzi przeze mnie i wypycha złego. Miałem wrażenie, że go ze sobą zabrał. W tym momencie poczułem, że robię się niesamowicie lekki i natychmiast wracają mi siły życiowe. Poczułem się jak przysłowiowy młody Bóg. Wiedziałem, że jestem już bezpieczny i wszystko jest OK. Byłem bardzo wdzięczny Panu Kleksowi za pomoc. Można powiedzieć, że odbyłem rytuał oczyszczenia.

Sen odebrałem, jako cenną radę. Zapamiętałem dokładnie słowa Pana Kleksa tak jakby były ważne nie tylko we śnie, ale także w dalszym życiu. W kontakcie z nim czułem, że jest wielką osobą. Ma potężną wiedzę i dużą moc. Nawet miałem i mam do tej pory wrażenie, że we śnie byt, który przybrał formę Pana Kleksa zrobił to tylko dlatego, że łatwiej była mi ta postać przyswajalna i zrozumiała.

Dane do wiadomości FN.

Pozdrawiam,
[...]

/opis snu i email dostaliśmy 23 września 2020/


Komentarze (3)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 26 wrz 2020 12:53 | brak oceny

giova | Załogant

Każdy ma takie sny, jakie ma :-) Myślę, że duży udział odgrywa w tym nasz Umysł. Mi akurat przyśnił się prof. Ambroży Kleks, w pozytywnej formie :-) Jako, że nie jestem "kościółkowa", to postać ta nie miała nic wspólnego ze Złymi Bytami :-) wręcz przeciwie. Tak sobie myślę, że gdybym była bardzo wierząca, to każda postać inna niż "święci" i postaci z Biblii mogłaby być odbierana przez mój Umysł jako demon. Tak jak w przypadku osoby, która powyżej opisała swój sen.

W tym przypadku postać Profesora jest iście demoniczna :-) Każdy ma prawo do swoich snów i ich interpretacji.
W przypadku mojego snu - ja miałam świadomość, że postać Profesora jest postacią stworzoną przez Dobrze Znany mi Byt :-), że tak to określę.

W moich dziwnych snach pojawiają się bezcielesne byty (bynajmniej nie demoniczne :-) ) . Ich energia jest jak najbardziej pozytywna i wyczuwalna jest w nich "lekkośc bytu". Nie mam pojęcia kim one są. Postacie Bezcielesne - tyle mogę o nich powiedzieć. Z łatwością skanują ludzki umysł i stamtąd wyciągają np. postaci ze wspomnień i z wielką łatwością się w te postaci wcielają. Mało tego - same mnie one do tego namawiają, że "ja też tak potrafię :-)" . Niestety przychodzi mi to z wielkim trudem. Stworzona przez mój Umysł postać - to ja w ziemskiej formie i jest ona wręcz karykaturalna. Ileż ja muszę napompować w nią mojej energii psychicznej. Aż pot scieka z czoła..

Postać Profesora została stworzona przez jeden z tych Bytów. I to w sposób genialny bez wielkiego wysiłku! Ja bym tak nie spotrafiła...

Moim zdaniem sny są wytworem naszego Umysłu. Jednym śnią się pozytywne rzeczy a innym - coś zupełnie innego.
U mnie momentem przełomowym była zmiana nastawienia do snów. Uważam, że sny powinny nas relaksować, ewentualnie przekazywać jakieś ważne informacje dla nas. Od tejj pory, śnią mi się raczej ładne i mądre sny. Chociaż i tak w większości moich snów są banały, o których szybko zapominam.


O właśne - przypomniał mi się jeszcze jeden mądry sen - mam go gdzieś zapisany. Bardzo ważny w tym śnie jest kontekst. Kontekstem tym jest jeden z najpiękniejszczych parków, w jakim bywałam. Nigdy nie zapomnę tego cudnego stawu z nenufarami i żyjącymi tam kaczkami. To tam powróciłam do mojego hobby - fotografowania. I to tam zaczęłam moje pierwsze próby z filmowaniem :-). Niby park, jak park. Ale okazało się, że jest to park...masoński. A ten staw z nenuframi to miejsce, gdzie w symbolice masońskiej odpowiada symbol za Wielkiego Architekta. Szczęka opadła mi do ziemi, gdy się o tym dowiedziałam! A mój sen miał miejsce jeszcze zanim pojawiła się informacja, do kogo należy ten park :-) Tylko muszę znaleść moje zapiski z tego snu! Serdecznie pozdrawiam :-) By the way - gdy tylko odkryłam tajemnicę tego parku - to oczywiście musiałam zrobić reportaż na Facebooku o tych masonach :-)

Pt, 25 wrz 2020 22:05 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

Nie wiem co wy bierzecie przed snem ale ja tez chce. moje sny sa jak papier toaletowy

Czw, 24 wrz 2020 09:42 | ocena: + 7

Night | Załogant

Teoretycznie - ilu ludzi tyle interpretacji ale analizując na szybko postać Pana Kleksa z książek JB można powiedzieć o nim że: jest mądry, dobry dla każdej rzeczy i osoby, ma umiejętności telepatyczne (zna myśli uczniów), lewitacyjne, wpływa na materię (zmienia rozmiary przedmiotów, przygotowuje potrawy z niczeg), jego wiedza/mądrość powiązana jest z kulturą dalekiego wschodu. Czy nie przypomina to osoby bardzo zaawansowanie rozwiniętej duchowo? Nic nie szkodzi aby taka forma postaci była pomocnikiem/opiekunem w snach ludzi z Polski, którzy znają tą postać z dzieciństwa (mając pozytywne skojarzenia).
Przecież zawartość snów sama w sobie - też nie jest przypadkiem :)
Pozdrawiam Załogantów!

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.