Dziś jest:
Piątek, 5 grudnia 2025

Życie niemal na pewno ma sens.
/A. Einstein/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz

Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie.
Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie




BEZGŁOŚNE PIORUNY UDERZAJĄ W KRAKOWSKI WIEŻOWIEC
Pon, 11 gru 2023 20:49 | komentarze: brak czytany: 1576x

...Dość ciekawa historia, która została opisana w wiadomości na naszej stronie facebook`a. Oto tekst:

21 listopada 20:19
Witam
Chciałam Wam opisać pewne zjawisko. Od jakiś 3-4 miesięcy obserwuję "dokładnie w tym samym miejscu" wyładowania atmosferyczne. Niezależnie od pogody, (a obecnie od 2-3 tygodni w Krakowie jest ciągle mgła nad ranem i wieczorami ) uderza od 1-3 piorunów nad budynkiem 13 piętrowym. Ani przed ani po uderzeniu nie słychać grzmotu. Od 30 lat pierwszy raz zaobserwowałam takie zjawisko , po przeciwnej stronie od kilku lat stoi budynek 17 piętrowy i tam nic się nie dzieje. Budynek nad którym uderzają pioruny to biurowiec znany jako " Biprostal", zawsze było tam mnóstwo dziwnych przekaźników, nadajników,urządzeń.



Dodam tylko,że nie tylko ja widzę codziennie pioruny, mój mąż i mama też to na potwierdzenie ,że nie jestem wariatem ,co to może być? Ps: Nie wydaje się to być nawet zestaw lamp błyskowych przy robieniu panoramy Krakowa ( szczególnie ,że jej znaczną część zasłaniałby wspomniany wcześniej 17 sto piętrowiec) , najprawdopodobniej nie ma wstępu na Biprostal ze względu na przynajmniej jedną udaną próbę samobójczą.
Pozdrawiam Ps2 : zapewne Państwa odpowiedź okaże się oczywista.

 

OD FN

Witamy! Dziekujemy za informację. Być może rozczarujemy Panią, ale... nie mamy podobnej relacji w swoim archiwum. Pioruny, które nie dają grzmotu? Regularnie uderzają w ten sam budynek? Naprawdę jesteśmy bezradni...Hmm... Proszę kiedyś wykonać jakieś zdjęcia lub film pokazujący to zjawisko. Bardzo ciekawe. Pzdr. FN






* Komentarze są chwilowo wyłączone.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Czy w książce Misja jest ukryty kod? Jedna z internautek twierdzi, że tak. Przekaz odczytany w ten sposób jest poruszający i nie jest na pewno przypadkiem. Rzecz jest fascynująca - szczegóły wkrótce.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 24 lip 2025 08:46 | 22 lipca 2025: Dwóch mężczyzn w miejscowości Giby (wieś o charakterze letniskowym w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie sejneńskim) widziało przelot trzech jasno świecących obiektów, które tworzyły na niebie formację trójkąta. Obiekty poruszały się bardzo szybko, świadkowie wykluczają drony. Przelot był w całkowitej ciszy. Dwóch z nich zarejestrowało przelot telefonami komórkowymi. [...]

Dziennik Pokładowy

Środa, 27 sierpnia 2025 | 86-letni mężczyzna był gotowy poddać się operacji w gabinecie chirurgicznym. Chciał poznać tajemnicę związaną z objawieniem maryjnym, którego był świadkiem jako kilkuletni chłopiec.

czytaj dalej

FILM FN

To może być statek obcych. Co naprawdę leci przez Układ Słoneczny?

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.