„Czy to możliwe, że Bóg był istotą pozaziemską? Czy wszystkie te powtarzające się motywy w dawnych kulturach można po prostu uznać za przypadek?” Erich von Däniken
Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl
KRZYSZTOF JACKOWSKI: udana akcja ratowania małych kaczątek!
Nie, 10 gru 202321:56
| komentarze: brak czytany: 3867x
Najsłynniejszy polski jasnowidz przekazał nam ciekawą historię, która zakończyła się szczęśliwie. Krzysztof Jackowski zauważył, że patrol straży miejskiej zebrał z drogi stado małych kaczątek, które błąkały się bez matki po ulicy. Jasnowidz słusznie uznał, że jest to błąd, bo matka na pewno jest w pobliżu i trzeba tylko chwilę zaczekać, a pojawi się i uratuje maleństwa.
W operację ratowania kaczątek zaangażował także swoją córkę Monikę. Najpierw wspólnie uwolnili małe zwierzątka z pudełka straży miejskiej, a następnie postawili je na trawniku i chwilę poczekali. Kacza matka pojawiła się praktycznie natychmiast! Wystarczyło trochę pokierować stado, aby zamiast do centrum miasta trafiło w miejsce idealne – do jeziora parku w Człuchowie. Jasnowidz przesłał nam całą dokumentację fotograficzną tej sympatycznej „akcji ratunkowej”, którą prezentujemy poniżej.
Krzysztof Jackowski prowadzi wideo-bloga w serwisie youtube, w którym często mówi pięknie i mądrze o zwierzętach. Mówi, że mają duszę, że przeżywają wszystkie uczucia znane rodzajowi ludzkiemu, a także, że podlegają tym samym prawom duchowym jak wszystkie byty we wszechświecie, w tym te zarozumiałe i negujące duchowość dwunożne istoty na trzeciej planecie od Słońca.
W swoich wykładach porusza fenomenalnie ważne sprawy, w tym oczywiście kwestię podstawową, czyli ideę reinkarnacji. Jasnowidz miał bardzo dużo wielkich wystąpień w swoich wideo-blogach, ale jedno było naprawdę wyjątkowe. Warto je przypomnieć, gdyż ma ono bardzo unikalny charakter. Ten odcinek nosi tytuł „Gdzie tak naprawdę jesteśmy - tu? Czy cały czas tam?” i ma tę niezwykłą cechę, że bardzo działa pozytywnie mobilizująco na osoby, które tego odcinka wideo-bloga wysłuchają.
To rzadko spotykana cecha wystąpień wszystkich osób mówiących o duchowości. Pojawia się tylko wtedy, kiedy osobę przedstawiającą wykład dotknie w czasie wystąpienia „boski promień światła prosto z górnych pięter kosmosu”. Tak bez dwóch zdań było w przypadku tego odcinka wideo-bloga.
Rosja i Chiny zapewniają Iranowi pomoc w różnej formie, w tym wsparcie wojskowe - przyznał minister spraw zagranicznych Iranu Abbas Aragczi w wywiadzie dla amerykańskiego kanału telewizyjnego MS NOW.
Nie, 8 mar 2026 17:35 | Ostrów, gmina Olszówka. Powiat Kolski, Województwo wielkopolskie . Rok 2008 lub 2009, sierpień. Jest godzina 23. Jestem na podwórku. Na niebie widzę podłużny obiekt, od którego bije niebieskie światło. Przemieszcza się powoli, zaczyna zwalniać, aż w końcu się zatrzymuje. Po chwili znowu rusza, zmienia kolor na czerwony i gwałtownie przyspiesza. Następnie wykonuje „bączka”, wylatuje w górę i znika.
Sobota, 7 marca 2026 | To Bliskie Spotkanie Trzeciego Stopnia z UFO miało mieć naprawdę szokujący przebieg. Obce istoty doskonale wiedziały, że mają do czynienia z małym chłopcem, który z ciekawością rozglądał się po pomieszczeniu pojazdu UFO. Po chwili milczenia z wyraźnym rozbawieniem jedna z humanoidalnych istot złożyła mu niezwykłą propozycję.
Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies)
w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby
ją zamknąć.